Odamızın 2021 yılı ahisi ödüllendirildi
Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın 2021 yılı ahisi seçilen minibüsçü Mehmet Emin Gönül'e plaket ve hediyeleri, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan tarafından takdim edildi.

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından yılın ahisi seçilen minibüsçü Mehmet Emin Gönül'e belgesini takdim eden Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Gönül'e ayrıca kahve fincan takımı armağan etti. Gönül'ü meslekteki başarılarından dolayı kutlayan AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan, “2021 yılı Didim Şoförler Odası’nın ve Didim’in ahisi seçilmenizi tebrik eder, meslek hayatınızda sağlıklı ve başarılı yıllar geçirmenizi dilerim” dedi.

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak ahi seçilen esnafları ödüllendirdiklerini belirten Çetindoğan, “İlimizdeki 82 odada ahi seçilen esnaflarımıza ödüller vererek onurlandırıyoruz. Vereceğimiz hediyeler belki küçük bir şey ama esnaflarımızın gelecekte torunlarına anlatacakları, gösterebilecekleri güzel anılar” diye konuştu.