BAŞKAN

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak her geçen gün kaliteli ve güvenli taşımacılığı tesis etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yılların birikimini bu bilinçle taçlandırarak, sizlere en iyi çalışma ortamını sağlamak için uğraş veriyoruz.

Biliyorum ki yaptığımız iş gerçekten çok zor ve risk taşıyor. Gece gündüz demeden hizmet etmemiz gereken bir mesleğimiz var. Farklı insanları bir yerden bir yere taşırken kaza, gasp, darp, ceza gibi risk kıyafetini de sırtımıza giyiyoruz.

Bir yandan maksimum müşteri memnuniyeti için güler yüzlü davranmayı, taşıdığımız canın bilinci ile dikkat unsurunu en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Diğer yandan değişik alışkanlık ve davranış şekilleri olan insanları da ayırt etmeden istedikleri noktaya ulaştırıyoruz.

Didim, ülkemizin önde gelen turizm kentlerinden biridir. Bu güzel kentimizin ulaşım hizmetini büyük bir disiplin ve özveri ile yürüten siz kıymetli meslektaşlarımızın, şerefli mesleğimizin asil birer neferi olarak mesleğimiz ilkelerine uygun bir şekilde hizmet vermenize yardımcı olacağız.

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olarak sizlere kazadan beladan uzak, bol kazançlı günler diliyorum.

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı
Savaş CENGİZ